Critic National
critic national stiri 24/7

Petrolul a desfășurat astăzi, miercuri, la Ovidiu, al treilea amical din această perioadă de pregătire dinaintea play-off-ului de promovare din Liga 2. ”Lupii” au încasat cu Viitorul tot atâtea goluri câte jocuri au disputat până acum. Cu 3-1 s-a impus echipa lui Gheorghe Hagi, toate reușite fiind marcate în a doua repriză. În minutele de final, ploieștenii au înscris golul de onoare prin Pierce. Younes Hamza a absentat din nou, așa cum o făcea și în amicalul de la Sibiu cu FC Hermannstadt. CONTINUAREA ARTICOLULUI o poți CITI AICI:

Petrolul pierde la scor amicalul cu Viitorul. ”Lupii” au rezistat o repriză fără gol cu trupa lui Hagi

The post Viitorul, ținută în șah o repriză de Petrolul. Trupa lui Hagi s-a impus la scor în testul cu ”lupii”, după o repriză secundă spectaculoasă, cu multe goluri appeared first on Prosport.