Skip to content
Critic National
Meniu
  • Home
  • Politica
  • Justitie
  • Social
  • Sanatate
  • Lifestyle
  • Fapt divers
    • Revista presei
  • Comunicate de presa
  • Anunturi
    • Afaceri, prestari servicii si firme
    • Agro si industrie
    • Animale de companie
    • Auto, moto si ambarcatiuni
    • Casa si gradina
    • Electronice si electrocasnice
    • Imobiliare
    • Locuri de munca
    • Mama si copil
    • Moda si frumusete
    • Timp liber, hobby, sport si arta
  • Contact
Meniu

Ca să se răzbune pe fosta iubită căreia i-a oferit 20 milioane de euro, Silvio Berlsuconi s-a afișat cu noua cucerire: o femeie-parlamentar de doar 30 de ani!

Publicat: 01 septembrie 2020

Silvio Berlusconi, om de afaceri și fost patron la AC Milan, a ajuns la venerabila vârstă de 83 de ani, dar fostul patron de la AC Milan este în continuare în centrul atenției presei tabloide. Omul de afaceri a surprins pe toată lumea, după ce a decis să-i plătească nu mai puțin de 20 de milioane de euro fostei iubite. Berlusconi, cuvinte grele la adresa investitorilor de la Milan: „Cu toți banii n-au putut cumpăra un jucător de top! Explicați-mi cum?!” Magnatul italian, supărat pe nebuniile fostei iubite Italianul care o conduce acum pe Monza are o nouă relație din luna martie, după ce s-a despărțit la începutul pandemiei de coronavirus de cunoscuta Francesca Pascale, în vârstă de 34 de ani. „Acum, Francesca a fost fotografiată topless, pe un iaht, sărutând-o pe Paola Turci, o artistă pop în vârstă de 55 de ani. Fosta lui logodnică a făcut tot felul de declarații ceea ce l-a înfuriat pe Berlusconi, care a decis că e momentul să dea o replică şi să se afişeze în sfârşit public cu noua lui iubită, mai tânără decât fosta: Marta Fascina, în vârstă de doar 30 de ani, care este parlamentar şi susţine de mai multă vreme partidul lui Berlusconi, având şi iniţialele lui tatuate acum pe corp”, scrie revista OK.

Berlusconi este acum într-o relație cu aceasta, un parlamentar în vârstă de 30 de ani, membră a formațiunii Forza Italia. Omul care a luat cu AC Milan Liga Campionilor a fost căsătorit de două ori și a fost implicat de-a lungul timpului în mai multe scandaluri sexuale. Condamnat la închisoare pentru relații sexuale contracost cu o minoră, Berlusconi a scăpat de pedeapsă după anularea deciziei. The post Ca să se răzbune pe fosta iubită căreia i-a oferit 20 milioane de euro, Silvio Berlsuconi s-a afișat cu noua cucerire: o femeie-parlamentar de doar 30 de ani! appeared first on (…)

cititi articolul complet în ProSport

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

©2025 Critic National Toate drepturile, rezervate.