Critic National
critic national stiri 24/7

Ministrul Educației, mesaj pentru cadrele didactice: La mulți ani! Să fiți sănătoși și să aveți grijă nu numai de a-i învață, de a-i îndruma pe elevii noștri, ci și de sufletele lor!

Astăzi este Ziua internațională a Educației, iar dascălii și elevii sunt liberi. Ministrul Monica Anisie a ţinut să-i felicite pe profesori pentru efortul depus în perioada pandemiei de a se adapta pentru a continua procesul de învăţare.

Astăzi este Ziua internațională a Educației, iar dascălii și elevii sunt liberi. Ministrul Monica Anisie a ţinut să-i felicite pe profesori pentru efortul depus în perioada pandemiei de a se adapta pentru a continua procesul de învăţare.

Este Ziua Internațională a Educației și vă spun tuturor La mulți ani! Să fiți sănătoși și să aveți grijă și de acum înainte, nu numai de a-i învață, de a-i îndruma pe elevii noștri, ci să aveți grijă și de sufletele lor! (…)  Am avut un an încheiat altfel, încheiat cu succes pentru că ne-am unit forțele. Și putem face lucrul acesta, să rămânem uniți, și în anul școlar 2020-2021, a transmis Ministrul Educației, Monica Anisie, cadrelor didactice.


Urmareste CriticNational.ro pe FACEBOOK.COM

Distribuie articolele noastre si intra in comunitate. Daca ai un comunicat sau o stire, trimite-o acum pe [email protected]

loading...

Adauga raspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.
Comunicate de presa

Revista Presei

Anunturi